KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 13846074
nr 1384 6074
Rolf Swedberg
(1927-2008), Sverige
Tusch, Kvinna. Signerad. Motivet: 32x38, yttermått inklusive ram: 48x54 cm
Rolf Swedberg, född 1927 i Luleå, död 2008, svensk målare och skultör.
Utrop:
400 kr
måndag 15 mars 2021
kl 19:30:38
Rolf Swedberg
Läs mer om Rolf Swedberg